Regionalny konkurs grantowy „RÓWNAĆ SZANSE 2017”
Start Ogłoszenia Regionalny konkurs grantowy „RÓWNAĆ SZANSE 2017”

PostHeaderIcon Regionalny konkurs grantowy „RÓWNAĆ SZANSE 2017”

W imieniu Ełckiego Stowarzyszenia Aktywnych STOPA oraz Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży serdecznie zapraszamy do udziału w Regionalnym Konkursie Grantowym „Równać Szanse”.

Celem Programu jest wyrwnanie szans modych ludzi na dobry start w dorose ycie. Dziaania realizowane w ramach projektu powinny wspiera rozwj u modych ludzi z maych miejscowoci, umiejtnoci spoecznych przydatnych zarwno w ich obecnym, jak i dorosym yciu poprzez podnoszenie ich kompetencji.

W konkursie mog bra udzia fundacje, stowarzyszenia, w tym take ochotnicze strae poarne, miejskie, gminne i powiatowe biblioteki oraz miejskie i gminne domy kultury z miejscowoci do 20 tysicy mieszkacw.

Dotacje w wysokoci do 8 500 z, przyznawane s na proczne dziaania modych osb w wieku 13-19 lat, pochodzcych ze wsi i miast do 20 tysicy mieszkacw. Aplikowa mona do 25 padziernika br., do godz. 12:00.

Aby pomc zainteresowanym podmiotom w aplikowaniu do konkursu, wyjani czym ten program rni si od innych programw ?modzieowych? oraz pokaza przykady zrealizowanych ju dziaa, odbd si spotkania informacyjno-szkoleniowe w woj. warmisko-mazurskim, podlaskim, kujawsko-pomorskim oraz mazowieckim. Harmonogramem szkole bdzie niebawem dostpny na stronie www.stopa.org.pl.

Szczegowych informacji udzielaj:

Iwona Olkowicz, tel. 608-305-766, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,  skype: iwona.olkowicz;

Pawe Wilk, tel. 796-538-105, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Ponadto, jest moliwo wzicia udziau w jednym z piciu szkole organizowanych przez Polsk Fundacj Dzieci i Modziey. Szkolenia bd powicone pisaniu wnioskw do konkursu Rwna Szanse i odbd si w: Warszawie, Gdasku, Lublinie, Krakowie i Poznaniu. Nabr na szkolenia organizowane w dniach 16 i 23 wrzenia trwa do 11 wrzenia. Szczegowe informacje znajduj si tu: http://rownacszanse.pl/i345.